Dash, Dogecoin, Bitcoin SV Analiza cen: 26 lipca

Pomimo tego, że coraz więcej osób przewiduje, że na horyzoncie może znajdować się altseason, Bitcoin nadal jest najbardziej dominującą walutą kryptograficzną na rynku z udziałem ponad 60%. W rzeczywistości, Bitcoin katalizował rynek krypto-marki w ciągu ostatnich kilku dni, zauważając znaczący wzrost po ogłoszeniu przez OCC, że krajowe banki w USA będą teraz w stanie utrzymać krypto-markę.

Wspomniana wyżej wędrówka wywarła falujący wpływ na wiele altówek na rynku, w tym takich jak Bitcoin SV i Dash. Jednak Dogecoin nie widział jeszcze żadnej z nich.

Bitcoin SV, krypto waluta zajmująca siódme miejsce na wykresach CoinMarketCap w czasie pisania, nie miał świetnego roku 2020. W rzeczywistości, spojrzenie na wykresy BSV pokazuje, że rozwidlenie Bitcoin Cash stopniowo obracał się niżej i niżej od jego średnioterminowego wyżu na początku kwietnia. W związku z gwałtownym wzrostem sprzedaży Bitcoinów, BSV również wzrosło, a kryptonim odnotował wzrost o ponad 14% w ciągu tygodnia. W okresie prasowym BSV nie był zbyt odległy od swojego natychmiastowego oporu na wykresach.

Wskaźniki techniczne Bitcoin Future prezentowały dość mieszany przekaz. Podczas gdy paraboliczne znaczniki Parabolic SAR były dobrze rozmieszczone pod świecami cenowymi i wskazywały na bykowatość, Chaikin Money Flow odnotował bardzo ostry spadek w ciągu ostatnich 24 godzin.

Na froncie deweloperskim, Bitcoin SV był w wiadomościach po tym, jak połączył się z największą siecią deweloperów w Chinach w celach edukacyjnych.

Dash, podobnie jak Bitcoin SV, od niedawna handluje po cenach niższych niż jego wysokie ceny w maju i czerwcu.

Podobnie jak BSV, Dash również szybko zaczął wkraczać w ruch największej na świecie kryptojańskiej waluty, przy czym w ciągu ostatnich 7 dni cena prywatnej monety wzrosła o ponad 10%. Należy jednak zauważyć, że ruch cen Dasha w ciągu ostatnich kilku miesięcy został przerwany serią krótkich wędrówek i ostrych spadków. Ergo, jest zbyt wcześnie, by stwierdzić, czy w zasięgu wzroku jest tendencja wzrostowa.

W czasie pisania, usta Bollinger Bands nieco się poszerzały, wskazując na pewien stopień nadchodzącej zmienności. Ponadto zaobserwowano wzrost wskaźnika względnej siły, przy czym RSI zmierzał w kierunku strefy wyprzedaży na wykresach.

Krypto-waluta była ostatnia w wiadomościach, gdy kryptoanalitycy firmy Chainalysis ogłosili poparcie dla prywatnej monety i Zcash.

Dogecoin, najpopularniejsza moneta rynku kryptograficznego, być może nie jest już tylko meme. Kilka tygodni temu, DOGE podskoczył, i gwałtownie podskoczył, wspinając się o ponad 100% w ciągu zaledwie trzech dni po TikTok wyzwanie, aby popchnąć kryptońskie do $ 1 poszedł wirusowy. Od tego czasu jednak pojawiły się poprawki, a altówka spadła o ponad 33% od czasu uderzenia w wyżej wymienione hity.

O skali korekt świadczył fakt, że Dogecoin nie dołączył do reszty rynku altcoinów, gdy Bitcoin zbierał się w ciągu ostatnich kilku dni.

W rzeczywistości, histogram Awesome Oscillator obrazuje niedźwiedzi pęd na rynku, linia MACD nadal była znacznie poniżej linii Signal na wykresach.